מחבלים בחליפות: ארגון החרם הפלסטיני אל-חאק מציין 40 להיווסדו

הארגון הפלסטיני שמקדם חרמות נגד מדינת ישראל במסווה של ארגון זכויות אדם וזוכה למימון של מאות אלפי יורו מאירופה, מציין ארבעה עשורים של פעילות. בג"צ כינה את מנכ"ל הארגון, פעיל ארגון הטרור החזית העממית לשחרור פלסטין, שעאוון ג'ברין "ד"ר ג'ייקל ומיסטר הייד" וכתב בפסיקתו כי בחלק משעות פעילותו הוא מנהל של ארגון זכויות אדם ובחלק אחר הוא פעיל בארגון טרור".

הרשות הפלסטינית מעמיקה את קשריה עם ארגוני ה-BDS

המשרד לנושאים אסטרטגיים חשף הבוקר בישיבת הממשלה כי בחצי השנה האחרונה ישנה עליית מדרגה בתמיכה של הרשות הפלסטינית בארגוני החרם. השר ארדן: "יש קו ישיר בין חינוך והסתה לטרור, לבין תמיכה ב-BDS".

מחנכים לשנאה והסתה

"נשבעתי, אקריב את דמי כדי להרוות את אדמת האצילים, ואסלק את הגזלן מארצי ואשמיד את שרידי הזרים", כך נכתב בשיר אותו לומדים תלמידי כיתות ג' תחת הנהגת הרשות הפלסטינית. הבוקר הציג השר לנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן סקירה בנושא מימדי ההסתה כנגד ישראל ברשות הפלסטינית ממנה עולה כי מאות אלפי ילדים נחשפים לתכנים, המסיתים לאלימות במערכת החינוך.

מחבלים במצוקה

ארגון הטרור הרצחני החזית העממית לשחרור פלסטין במצוקה נוכח הקמפיין הבינלאומי שמוביל המשרד לנושאים אסטרטגיים אחר פעיליו שמקדמים חרמות ברחבי בעולם. בהצהרה שפרסם הארגון נכתב כי "המשרד לנושאים אסטרטגיים רודף אחרי פעילינו בעולם"

ישראלים עולים להתקפה

הזירה הדיגיטלית הופקרה במשך שנים רבות. אנטישמים בתחפושת פעילי זכויות אדם פועלים במשך שנים להשחיר את מדינת ישראל, והציבור הישראלי ברובו, שלא היו לו המידע, הכלים וההכוונה – לא נכנס לזירה. בסקר שקיימנו לאחרונה עלה כי הציבור הישראלי נכון ורוצה להתגייס למאבק למען מדינתו.

מה הקשר בין פסטיבל תרבות לחמאס? ה-BDS!

כנס האקספו הפלסטיני בלונדון: פסטיבל שנאה לישראל המאורגן על ידי גורמים הקשורים לחמאס, רווי בתכני חרם ודה לגיטימציה לישראל במסווה של אירוע פולקלור ובהם: מדינה אחת כולל שיבת פליטים *ישראל כ"מדינת אפרטהייד" *וכיצד לקדם חרם נגד ישראל *

''היחס הגזעני כלפי ישראל הוא האנטישמיות החדשה''

פרופ' אסא כשר ל"ידיעות אחרונות": "אין לתנועה הזאת עניין בנעשה בטיבט. בחצי האי קרים או בנעשה בסהרה המערבית. יש לה עניין רק בשהות של מדינת הלאום של העם היהודי בשטח שנוי במחלוקת. עניין מעשי במצב אחד, תוך התעלמות עקרונית ומתמדת מכל המצבים המקבילים, הוא סוג של גזענות."

המשרד לנושאים אסטרטגיים השיק קמפיין לגיוס הציבור הישראלי למאבק ב-BDS

הקמפיין, בהובלת אברי גלעד, הושק תחת הסיסמה: "נלחמים בשקרים ובצביעות של ה-BDS". השר גלעד ארדן: "קורא לציבור להצטרף להגנה על ישראל מההסתה של ה-BDS. כל אחד יכול לקחת חלק במאבק על האמת וביחד נחשוף את הצביעות והשקרים של פעילי החרם!"

מי הם 'המחבלים בחליפות'?

ארגוני הטרור החדירו בשנים האחרונות פעילים, ביניהם מחבלים שהורשעו ברצח, לארגוני ה-BDS כדי לפעול מתוכם נגד מדינת ישראל. דוח של המשרד לנושאים אסטרטגיים קובע כי ארגוני הטרור רואים במאבק האזרחי בישראל טקטיקה משלימה למאבק המזוין שמטרתה: חיסול מדינת ישראל. הדוח חושף למעלה מ- 100 קשרי טרור שונים לארגוני חרם. פעילי הטרור/BDS נהנים ממעמד של פעילי זכויות אדם בפרלמנטים ברחבי העולם ומגייסים כספים כדי לפגוע בישראל.

נלחמים בשקרים ובצביעות של ה-BDS

ארגוני הטרור נכשלו במשימתם למחוק את ישראל מהמפה, ולכן עברו מפעולות טרור למאבק אזרחי. קמפיין החרם שם לו במטרה לפגוע בישראל באמצעות החרמת כל ההישגים הכבירים שגורמים לנו להיות ישראלים גאים. המשרד לנושאים אסטרטגיים באמצעות קהילת 4IL החליט להשיב מלחמה נגד השקרים והצביעות של ה-BDS. בואו והצטרפו אלינו למאבק!

4IL חושף את הפנים האמיתיות של תנועת החרם (BDS)

קהילת 4IL שמה סוף לנשף המסכות של תנועת החרם, ועוצרת את ההסתה נגד ישראל

BDS הן ראשי התיבות Boycott, Divestment, Sanctions (חרם, משיכת השקעות וסנקציות) של קמפיין החרם נגד ישראל. זהו קמפיין בעל מאפיינים אנטישמיים עם זיקה לארגוני טרור, שמטרתו אחת: דה-לגיטימציה לישראל באמצעות מסע מתוקשר של שקרים, ליבוי שנאה וניצול הבורות בנוגע לנעשה במזרח התיכון.

הצטרפו עכשיו

קחו חלק פעיל במאבק נגד השקרים על ישראל

איך אני יכול להיאבק בחרם על ישראל?

♦ כנס מדי יום לאתר זה ותבחר משימה יומית מבין המשימות.

♦ כנס לקהילת 4IL ברשתות החברתיות- פייסבוק וטוויטר – תעשה לייק, תשתף ציוצים, תשתף פוסטים, תמונות וסרטונים שמופקים מדי יום ותהיה פעיל בשיח של המאבק בחרם על ישראל.

♦ תמוך באומן שתומך בישראל – תן לו לייק ותכתוב לו מילים חמות, בכך תשיב לו אהבה מישראל.

♦ נתקלת בפוסט/ ציוץ/ תמונה/ סרטון/ אירוע שמעודדים חרם על ישראל? תדווח עליו מיד!

נלחמים ב-BDS ברשת!

הגיבו. שתפו. הסירו.

מדי יום יופיעו כאן פוסטים המעודדים הסתה, אלימות ואנטישמיות ברשתות החברתיות.
דווחו לפייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם וטוויטר ובקשו להסיר את הפוסטים לאלתר.
ככל שנסיר יותר פרסומי הסתה מהרשת, ננצח את טרור ה-BDS נגד ישראל!
כיצד מדווחים?

?>

כתבות

בזכות קהילת 4IL ורשת DigiTell: השחקן המצרי צייץ ''בואו נרצח יהודים'' וחשבונו הוסר בתוך שעה

השאם מנסור (Heshem Mansour) הוא שחקן טלוויזיה מצרי, עם למעלה מ-800 אלף עוקבים בטוויטר. אתמול שיגר מספר ציוצים בעלי אופי אנטישמי, המסיתים לאלימות כלפי יהודים. בעקבות פעולה מהירה של קהילת 4IL ורשת DigiTell שהוקמה על ידי המשרד לנושאים אסטרטגיים, בראשות השר גלעד ארדן, חשבונו של השחקן הושהה

?>

כתבות

בעקבות החלטת הבונדסטאג שהתקבלה לפני חודש המגדירה את ה-BDS כאנטישמי – גרמניה נוקטת בשורה של צעדים

החלטת הפרלמנט הגרמני (הבונדסטאג), שקבעה כי החרם נגד ישראל הינו תופעה אנטישמית, קראה לגופי ממשל להימנע משיתוף פעולה עם ארגוני החרם, ולהפסיק את העברת המימון אליהם. בקבלת החלטה חשובה זו הפכה גרמניה לשותפה המרכזית של ישראל באירופה נגד קמפיין ההשחרה האנטישמי.

?>

כתבות

חומה של שנאה

לאחר שנכשל ווטרס לשכנע את הזמר הברזילאי מילטון נסימנטו שלא להגיע לישראל מפנה ווטרס את מאמציו אל מול אלופת ה-NBA הטריה, טורונטו ראפטורס, שאחד מבעליה אמר כי אם תזכה באליפות ה-NBA תגיע לישראל. ארגוני חרם כבר התחילו לפעול ובסוף השבוע קרא ווטרס לתומכיו לחתום על עצומה כנגד הביקור המתוכנן בישראל

?>

כתבות

סוגרים חשבון עם ארגוני החרם: 30 חשבונות גיוס כספים של ארגוני BDS ברחבי העולם נסגרו בשנתיים האחרונות

ארגוני BDS מרכזיים ברחבי העולם ספגו מהלומה פיננסית קשה, לאחר שהמקורות הכספיים שלהם נפגעו הודות למערכה כלכלית שקטה שמנהלים המשרד לנושאים אסטרטגיים, וארגונים פרו ישראלים ברחבי העולם. מידע על קשרים עמוקים בין ארגוני BDS לבין ארגוני טרור כגון חמאס והחזית העממית לשחרור פלסטין – הועבר לגורמים מדיניים ופיננסיים ברחבי העולם. כתוצאה מכך, הזרמת הכסף לארגוני ה-BDS נפגעה באופן

?>

כתבות

קרן חדשה למאבק באנטישמיות, BDS ודה לגיטימציה לישראל

זוכה פרס בראשית, הפילנתרופ היהודי-אמריקאי והבעלים של קבוצת הפוטבול הניו-אינגלנד פטריוטס מליגת ה-NFL, רוברט קראפט, הכריז על הקמת קרן ובה 30 מיליון דולר לפעילות נגד השנאה לישראל. הקרן תתמקד בין היתר בפעילות מסיבית ברשתות החברתיות.

?>

כתבות

ארגוני החרם מיישרים קו עם ארגוני הטרור וההנהגה הפלסטינית נגד הסדנה הכלכלית בבחריין

בסדנה שהתקיימה בבחריין ל"שגשוג ושלום", שיזם ממשל טראמפ, הוצג הפרק הכלכלי של "עסקת המאה", שכלל סדרת תמריצים כלכליים לשיפור איכות החיים ברשות הפלסטינית וברצועת עזה. ארגוני החרם החליטו ליישר קו עם ארגוני הטרור וההנהגה הפלסטינית וקראו להחרים את הועידה ולגנות כל נציגות ערבית הצפויה בה. חוסאם בדראן בכיר בלשכה המדינית של

?>

כתבות

ארה״ב אומרת לא ל-BDS

המאבק בחרם נגד ישראל מאחד את שני המחנות הפוליטיים בארה״ב, הדמוקרטים והרפובליקנים. בראיון שקיים סטיב לנדה מקבוצת ג׳רוזלם פוסט-מעריב עם הסנטור הרפובליקני טד קרוז ועם עמיתו הדמוקרטי טד דויטש היתה תמימות דעים: קמפיין החרם הוא אנטישמי ויש להיאבק בו.

?>

כתבות

שליח הממשל האמריקאי למאבק באנטישמיות בכנס המאבק ב-BDS: ''אנטי ציונות היא שנאה טהורה של יהודים, ה-BDS הוא אנטישמי''

שליח הממשל האמריקאי למאבק באנטישמיות, אילן קאר, בכנס הבינלאומי למאבק ב-BDS שמקיים המשרד לנושאים אסטרטגיים בראשות השר גלעד ארדן השבוע בירושלים: "אנטי ציונות היא שנאה טהורה של יהודים, ה-BDS הוא אנטישמי". קאר הביע דאגה מהאנטישמיות בקמפוסים ברחבי ארה"ב, אותה כינה  "סכנה לעתיד הקהילה היהודית באמריקה."

?>

כתבות

הישג נוסף לדו"ח "מחבלים בחליפות" של המשרד לנושאים אסטרטגיים: הטרוריסטית רסמייה עודה גורשה מגרמניה

חודשיים לאחר פרסום דו"ח "מחבלים בחליפות" שחשף את קשרי הטרור של ארגוני ופעילי BDS, בעקבות פנייה של המשרד לנושאים אסטרטגיים ולחצים מצד שגרירות ישראל בברלין וארגונים יהודיים בגרמניה, ביטלה ממשלת גרמניה את הוויזה של המחבלת רסמייה עודה והודיעה לה כי היא מגורשת מן המדינה באופן מיידי וכי לא תוכל להשתתף באירוע שיזם ארגון החרם סאמידון

?>

כתבות

בכיר במפקדת החרם ברמאללה בריאיון טלוויזיוני: "הסכנה הגדולה ביותר לקמפיין החרם נגד ישראל – דו"ח מחבלים בחליפות"

סלאח חוואג'ה, בכיר במפקדת ה-BDS ברמאללה וחבר ארגון החרם BNC (ועדת הארגונים הפלסטיניים שמקדמת את החרם על ישראל), הודה לאחרונה בריאיון לערוץ "אל-פלסטינייה TV" כי דו"ח "מחבלים בחליפות" שפרסם באחרונה המשרד לנושאים אסטרטגיים הוא "הסכנה הגדולה ביותר" לקמפיין ה-BDS.

משתפים ומנצחים

במלחמה על התודעה

מחנכים לשנאה והסתה

דוח מיוחד חושף: מחבלים בחליפות

נלחמים בשקרים ובצביעות של ה-BDS ומצטרפים למאבק

הכירו את הערבים-ישראלים: הזמרת נסרין קדרי

הכירו את הערבים-הישראלים: ניצב ג'מאל חכרוש

הכירו את הערבים-הישראלים: פרופסור אחמד עיד

הסטנדרט הכפול: למה ה-BDS תוקף רק את ישראל?

FAKE NEWS: על כלבים משוטטים והפירמידות של עזה

FAKE NEWS: על בן-גוריון ויחסי ישראל-קוריאה הצפונית

המיתוסים על הסכסוך הישראלי פלסטיני

תעשו לייק לאמנים

שאוהבים את ישראל

דוחות מחקר

מחבלים בחליפות

החמאס והחזית העממית לשחרור פלסטין החדירו עשרות פעילי טרור לארגונים אזרחיים המקדמים חרם על מדינת ישראל. זאת, כדי להלבין את פעילותם נגד המדינה באמצעות הסוואתה כפעילות אזרחית.

נתיב הכסף

האיחוד האירופי מממן ארגונים המקדמים חרמות על מדינת ישראל, תוך היעדר שקיפות מצד הארגונים; חלקם בעלי קשרים לגורמי טרור כמו החזית העממית לשחרור פלסטין.

קמפיין ההונאה הרשתי של ארגוני BDS נגד האירוויזיון

המשרד לנושאים אסטרטגיים חושף הונאת רשת של חשבונות מזוייפים ובוטים פרו פלסטינים שקראה להחרים את האירוויזיון בישראל

נחשפתם לתוכן מעניין עבור 4iL?

פייסבוק

כיצד לדווח על פוסט/תמונה/סרטון בפייסבוק:

 1. לחץ על החץ הקטן בפינה השמאלית העליונה של הפוסט
 2. לחץ על דווח (אם לא מופיעה אפשרות הדיווח יש לבחור ב'שלח משוב')
 3. בחר באפשרות המתארת את הבעיה

כיצד לדווח על פרופיל/דף בפייסבוק:

 1. לחץ על שלושת הנקודות מתחת לתמונת הנושא
 2. לחץ על דיווח
 3. בחר באפשרות המתארת את הבעיה

כיצד לדווח על קבוצה בפייסבוק:

 1. בחר את הפוסט שעליו אתה רוצה לדווח
 2. לחץ על החץ הקטן בפינה השמאלית העליונה של הפוסט
 3. לחץ על דווח /סמן כספאם
 4. בחר באפשרות המתארת את הבעיה

טוויטר

כיצד לדווח על ציוץ/סרטון/תמונה בטוויטר:

 1. לחץ על החץ הקטן בפינה הימנית העליונה של הציוץ הפוגעני
 2. לחץ על Report Tweet
 3. בחר באפשרות It's abusive or harmful
 4. לחץ על NEXT
 5. בחר באפשרות (It directs hate against a protected category (e.g., race, religion, gender, orientation, disability
 6. לחץ על NEXT
 7. בחר באפשרות A group of people
 8. בחלון זה ניתן לבחור בציוצים פוגעניים נוספים על ידי סימונם ולבסוף ללחוץ על הכפתור add (בתחתית החלון)

אינסטגרם

כיצד לדווח על משתמש באינסטגרם:

 1. לחץ על שלושת הנקודות ליד שם המשתמש
 2. לחץ על Report User

כיצד לדווח על תמונה באינסטגרם:

 1. לחץ על שלושת הנקודות בפינה הימינית של התמונה
 2. לחץ על Report inappropriate